Przez współpracę rozumiemy wzajemne korzyści, które oferujemy sobie razem z naszymi partnerami. Jesteśmy więc otwarci na wszelkie formy działania i propozycje. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele wysokiej jakości produktów,


Hotele i pensjonaty 

Właścicielom hoteli i pensjonatów oferujemy profesjonalne doradztwo, pomiar i montaż wyposażenia. W swojej ofercie mamy liczne wzory firan, zasłon i rolet rzymskich jak i różnego rodzaju zamocowania, w tym karnisze i szyny. Oferujemy również szytą na wymiar bieliznę hotelową, jak i ręczniki z logiem hotelu.


Agencje reklamowe 

Agencjom reklamowym mamy do zaoferowania ręczniki reklamowe z indywidualnym haftem, hafty z logo i imionami pracowników jak i atrakcyjne rabaty. 


Dekoratorzy wnętrz i architekci 

Serdecznie zapraszamy dekoratorów wnętrz i architektów do współpracy, z której usatysfakcjonowani będziecie nie tylko Wy, ale również i Wasi klienci.


Producenci i dystrybutorzy 

Wszystkich dystrybutorów i producentów dekoracji wnętrz zapraszamy do przedstawienia swojej oferty, którą z przyjemnością będziemy mogli przedstawić naszym Klientom.


Program partnerski 

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i chciałbyś się nią podzielić z innymi na swojej stronie internetowej, zapraszamy Cię do programu partnerskiego, w którym za zakupy dokonane przez osoby za Twoim pośrednictwem otrzymasz prowizję.


Termin realizacji 

Dbamy o swoich partnerów jak o klientów, dlatego zapewniamy krótki czas realizacji.


Kontakt: 

Wszelki kontakt w sprawie współpracy pod telefonami:

501 607 552;
535 154 554;

oraz adresem e-mail: sklep@avaldihome.pl

 

Oferujemy pomiar i doradztwo u klienta - Zadzwoń 501 607 552, 535 154 554
www.avaldihome.pl     ZAPRASZAMY NA ZAKUPY     www.avaldihome.pl


Zasłony i firany
Rolety rzymskie i ekrany
Rolety i plisy
Moskitiery
Żaluzje drewniane, aluminiowe, pionowe
Produkty
Galeria
Pomiar i doradztwo
O nas
Współpraca
Blog
Kontakt
Kontakt:
zamowienia@avaldihome.pl

tel. 501 607 552
tel. 535 154 554