PRODUKTY
KATEGORII:
Żaluzje drewniane, aluminiowe,pionowe

Żaluzje drewniane - naturalnie klasyczne

Tylko naturalne komponenty

Dobrze jest mieć żaluzje drewniane ...

Nie ma naturalniejszego sposobu na regulację światła słonecznego wpadającego do naszych wnętrz.

Naturalne komponenty wprowadzają do naszych domów dodatkowo dotyk natury i gwarantują jedyne w swoim rodzaju oświetlenie wnętrz.

Ochrona przeciwsłoneczna

Żaluzje to już klasyk wśród osłon przeciwsłonecznych. Naturalne komponenty w postaci drewna zwiększają walory dekoracyjne żaluzji.

Ochrona przed spojrzeniami

Proste przestawienie kąta nachylenia lameli spowoduje, zachowujemy swoją prywatność.Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Regulacja światła

Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła poprzez proste przestawienia kąta nachylenia lameli.

Regulacja dopływu ciepła

Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła.Wraz z przyblokowaniem światła wpada do naszych wnętrz odpowiednio mniej ciepła.

Dekoracyjny design

Żaluzje drewniane są po prostu drewniane ... Nie potrzeba oklein drewnopodobnych dla imitacji natury.

Produkt na wymiar

Każda z naszych żaluzji drewnianych jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Żaluzje aluminiowe - nowoczesna klasyka

Klasycznie i nowocześnie

Klasyk na naszych oknach ... Nie ma naturalniejszego sposobu na regulację światła słonecznego wpadającego do naszych wnętrz niż żaluzje aluminiowe. Wysokiej jakości komponenty gwarantują długowieczność i bezstopniową regulację światła.

Ochrona przeciwsłoneczna

Żaluzje to już klasyk wśród osłon przeciwsłonecznych. Starannie dobrane komponenty komponenty gwarantują długowieczność i bezstopniową regulację światła.

Ochrona przed spojrzeniami

Proste przestawienie kąta nachylenia lameli spowoduje, zachowujemy swoją prywatność. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Regulacja światła

Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła poprzez proste przestawienia kąta nachylenia lameli.

Regulacja dopływu ciepła

Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła.Wraz z przyblokowaniem światła wpada do naszych wnętrz odpowiednio mniej ciepła.

Do wilgotnych wnętrz

Żaluzja aluminiowa poradzi sobie bez problemu w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.Należy jedynia pamiętać o właściwym użytkowaniu i pielęgnacji całego systemu osłony.

Dekoracyjny design

Żaluzje aluminiowe podlegają ciągłemu rozojowi.Oprócz tradycyjnych kolorów lameli mamy do wyboru lamele w kolorach drewnopodobnych i lamele perforowane dla jeszcze delikatniejszego regulowania światłem.

Produkt na wymiar

Każda z naszych żaluzji aluminiowych jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Verticale - władza nad światłem

Element wyposażenia wnętrz

W jaki sposób pomieszczenie zyskuje na przestrzeni? Poprzez podkreślenie pionu. Według tej zasady funkcjonuje popolarny vertical (żaluzja pionowa) i stwarza tym samym wrażenie nieskończoności. Poprzez swoją minimalistyczną budowę łączy w sobie solidną stabilność z purystycznym wyglądem.

Ochrona przeciwsłoneczna

Verticale stwarzają możliwość maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej, nie zabierając jednakże możliwości spoglądania na zewnątrz. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala.

Ochrona przed spojrzeniami

Verticale stwarzają możliwość maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej, nie zabierając jednakże możliwości spoglądania na zewnątrz. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Regulacja światła

Istotą istnienia verticala jest regulacja dopływu światła poprzez proste przestawienia kąta nachylenia pionowych lameli. Verticale stwarzają możliwość maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej, nie zabierając jednakże możliwości spoglądania na zewnątrz. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala.

Regulacja dopływu ciepła

Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła. Wraz z przyblokowaniem światła wpada do naszych wnętrz odpowiednio mniej ciepła. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala.

Do wilgotnych wnętrz

Vertical poradzi sobie bez problemu w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, również w pomieszczeniach o przeznaczeniu specjalnym. Należy jedynia pamiętać o właściwym użytkowaniu i pielęgnacji całego systemu osłony.

Dekoracyjny design

O atrakcyjności verticala stanowi tkanina użyta do wyrobu lameli pionowych. Oprócz gładkich kolorów lameli mamy do wyboru lamele z delikatnym lub mocniejszym deseniem o różnym stopniu przezierności dla jeszcze delikatniejszego regulowania światłem.

Produkt na wymiar

Każdy z naszych verticali jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.

Oferujemy pomiar i doradztwo u klienta - Zadzwoń 501 607 552, 535 154 554
www.avaldihome.pl     ZAPRASZAMY NA ZAKUPY     www.avaldihome.pl


Zasłony i firany
Rolety rzymskie i ekrany
Rolety i plisy
Moskitiery
Żaluzje drewniane, aluminiowe, pionowe
Produkty
Galeria
Pomiar i doradztwo
O nas
Współpraca
Blog
Kontakt
Kontakt:
zamowienia@avaldihome.pl

tel. 501 607 552
tel. 535 154 554